شماره تماس :

قوانین

قوانین

 1. کلیه سایت ها، بنرها و لینک هایی که از طرف کاربر اضافه می شود باید مطابق قوانین تبلیغاتی کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.
 2. سايت هايي که کد هاي خوش آمدگويي و يا خداحافظي دارند تاييد نخواهند شد.
 3. هر کاربر مجاز به داشتن یک حساب کاربری (اکانت) می باشد. ساختن اکانتهای متعدد با ایمیل های مختلف خلاف است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت های تکراری پاک می شوند.
 4. سایت هایی که دارای پخش خودکار آهنگ یا موسیقی یا ویدئو بدون اجازه کاربر باشند تایید نخواهند شد.
 5. هرگونه قرار دادن کدهای آی فریم یا آبجکتی با عناوین سیاه چاله و … تخلف شدید محسوب شده و همچنین برای رنک گوگل و آلکسا مضر است.
 6. قرار دادن آدرس و بنر سايت هاي مشابه کارکرد گیتی رنک در این سایت ممنوع است.
 7. در صورتی که مبلغ درآمد کاربر به بالای ۱۰ هزار تومان برسد می توانید درخواست واریز دهید. در حال حاضر هر ماه دو بار واریز صورت میگیرد .
 8. از آنجا که قبل از خريد امکان تست رايگان براي عموم فراهم است ، بازگشت وجه تحت هيچ شرايطي فراهم نيست.
 9. هرگونه تخلف در اين سايت، بدور از اخلاق انساني و اسلامي است و حق الناس محسوب شده و مديريت هرگز از آن نخواهد گذشت.
 10. مدیریت سیستم در صورت مشاهده تخلف می تواند منجر به حذف درآمد و تذکر و یا مسدود سازی حساب کاربری شود .
 11. هر گونه فعالیتی که منجر به تغییر ، تقلب ، آسیب ، جعل ، اختلال یا افزایش غیر واقعی در عملکرد سیستم شود تخلف محسوب شده و به شدت برخورد خواهد شد . 
 12. کاربران نمی توانند همزمان از چندین سیستم برای بازدید ساز استفاده کنند مگر قبل از اقدام برای هر ای پی مجوز از مدیریت از طریق پشتیبانی دریافت کرده باشند .
 13. کاربران به طور منظم صفحه قوانین گیتی رنک را بررسی نمایند و گیتی رنک این حق را دارد در هر زمان تغییراتی در قوانین ایجاد نماید .
 14. استفاده از ایمیل های معتبر مجاز است ( Gmail , Yahoo , Bing , Aol , Msn یا وب سرویس اختصاصی دامنه ) در صورت وارد کردن ایمیل آدرس جعلی ، غیر معتبر حساب شما معلق خواهد شد و مهلتی برای اصلاح در اختیارتان خواهد بود .
 15. شماره موبایل کاربر باید به صورت صحیح وارد شود و صحت آن احراز میشود . در صورت غیر واقعی بودن شماره همراه ، اکانت کاربر معلق خواهد شد 
 16. احراز هویت : بر اساس قوانین جاری کشور واریز وجه به حساب کاربران دارای شرایطی است و کاربران موظفند اطلاعات خود را واقعی و به درستی وارد نمایند : الف ) نام حساب کاربری عینا با نام صاحب حساب کاربر باید یکسان باشد .  ب) در صورت هرگونه مغایرت یا احتمال جعل و اطلاعات غلط گیتی رنک می تواند واریز وجه را تا زمان احراز هویت کاربر ( از طریق درخواست مدرک ) در حالت انتظار نگه دارد .